Capcom Vs SNK 2

MUGEN sayesinde PC üzerindeki en iyi dövüş oyunlarından biri

oy
0

144.8k

Bu uygulamayı oyla

Capcom Vs SNK 2 tarihteki dövüş oyunlarının ve konsolların en ünlü şirketlerinden ikisinin karakterlerinin baş rolde olduğu iki boyutlu bir dövüş oyunudur. Temsil edilen oyunlar arasında Street Fighter, DarkStalkers, Rival Schools, Samurai Showdown, King of Fighters ve Fatal Fury bulacaksınız.

Sayısı neredeyse yüze yükselen, kontrol edebileceğiniz karakterler arasında Ryu, Akuma, Kyo, Morrigan, Blanka, Hyro, Terry Bogard ya da Captain Commando gibi büyük isimleri görebilirsiniz. Her birinin kendine has orijinal ve özel hareketleri mevcuttur, bunları enerji çubuğu dolu olduğunda kullanabilirsiniz.

Capcom Vs SNK 2'deki mevcut olan oyun modları oldukça yaygındır, klasik salon oyunu modu, karşı mod (bir arkadaşa karşı savaşma) ve eğitim modu. Salon oyunu modu ile bir süre eğlenirsiniz ve karşı mod ile arkadaşlarınızla sonsuz bir yarışın tadını çıkarabilirsiniz.

Görsel seviyede Capcom Vs SNK 2 muhteşem bir isme sahiptir. Tüm karakterler göz alıcı bitirme dokunuşuyla tekrar oluşturulur. Üstelik, senaryolar güzeldir ve menü tasarımı bile zariftir.

Capcom Vs SNK 2 çok sayıdaki karakteri sayesinde muhteşem bir dövüş oyunudur ve farklı oyun modları saatlerce bağımlılık yaratacak yeterli materyal sunar. Bu türü sevenler bir saniye bile düşünmeden indirmeliler.
Gereksinimler

Android 2.3 veya daha üst sürümü gerektirir.

Uptodown X